Installationsprojektören Norden AB

Kontakta oss

Logo

Du är alltid välkommen att kontakta oss med frågor. Vi finns på plats alla dagar i veckan och besvarar gärna frågor oavsett om du redan är kund eller letar efter nya konsulttjänster. Vi jobbar både med företag och privatpersoner.

Tveka inte att kontakta oss för en offert till ditt byggprojekt! Prislistor och beställningsblankett översändes efter förfrågan. Använd gärna formuläret här bredvid.

Innehar F-skattesedel
Orgnr. 556780-6947




 

 

Kjell Arfvidson / Katrineholm

VD, VVS

0150-48 22 62 / kjell@totalkonsult.com

 

Maria Dahlqvist / Katrineholm

Platschef & VVS

0150-48 22 61 / maria@totalkonsult.com

 

Lars Gustafsson / Katrineholm

VVS

0150-48 22 64 / lars@totalkonsult.com

 

Andreas Klintbom

Energiberäkning

0346-71 30 43 / andreas@totalkonsult.com

 

Anders Rydin

VVS, el och energiberäkningar

0150-48 22 66 / anders@totalkonsult.com

 

Mikael Torstensson / Katrineholm

VVS

0150-48 22 65 / mikael@totalkonsult.com

 

Veronica Lindblom / Falkenberg

EL

0346-71 30 46 / veronica@totalkonsult.com

 

Fredrik Östman / Falkenberg

El

0346-71 30 44 / fredrik@totalkonsult.com

 

Heimer Andersson / Falkenberg

VVS & OVK, Samarbetspartner

070-555 14 00 / heimer@totalkonsult.com